Trumpai apie mus

Ar žinote, kad tvarkinga apskaita yra itin svarbi sėkmingam verslui, jo vystymui ir augimui? Kodėl? Nes finansiniai rodikliai parodys kryptį, kuria linkme įmonė eina, ką reikia keisti, o ką tęsti.

Mes esame pasiruošę tuo pasirūpinti: tvarkingai ir atsakingai tvarkyti buhalterinę ir mokestinę apskaitą, teikti konsultacijas bei ruošti ataskaitas įmonių vadovams. Teikiame apskaitos paslaugas mažoms, vidutinėms ir įvairaus pobūdžio įmonėms visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Mes dirbame su naujos kartos buhalterine programa B1.lt —  tai didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje, kuri leidžia ne tik mums lengvai ir paprastai vesti klientų buhalterinę apskaitą, bet ir mūsų klientams prieiti prie aktualios informacijos ir sekti rezultatus jiems patogiu metu.  Tačiau jei klientai jau turi ir naudoja savo apskaitos programą - mums tai ne problema - prisijungsime ir dirbsime Jūsų programa. Patirties turime dirbant su daugiau nei 10 apskaitos programų. 

Mūsų tikslas - augti kartu su Jumis! Tad kviečiame bendradarbiauti ir siekti tikslo kartu!


Mūsų tikslas - augti kartu su Jumis!                                                                                                                                                                              © ProFinanca. Visos teisės saugomos. 
Tad kviečiame bendradarbiauti ir siekti tikslo kartu!

 .