Apie mus

Esam jaunų, veržlių ir kompetentingų profesionalų komanda, turinčių daugiau nei 10 metų patirties dirbant su įvairaus pobūdžio įmonėmis, registruotomis Lietuvoje ir ES šalyse. Puikiai išmanantys tiek verslo apskaitos standartus (VAS), tiek tarptautinius apskaitos standartus (IFRS) bei pasikaustę Lietuvos ir ES mokesčių platybėse.

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, turinys bakalauro ir magistro laipsnį finansų bei ekonomikos srityje, kasmet tobulina savo žinias seminaruose bei dalyvauja mokymuose. 

Mūsų aistra - dirbti Jums!

Kodėl mes?

Ar žinote, kad tvarkinga apskaita yra itin svarbi sėkmingam verslui, jo vystymui ir augimui? Kodėl? Nes finansiniai rodikliai parodys kryptį, kuria linkme įmonė eina, ką reikia keisti, o ką tęsti.

Mes esame pasiruošę tuo pasirūpinti: tvarkingai ir atsakingai tvarkyti buhalterinę ir mokestinę apskaitą, teikti konsultacijas bei ruošti ataskaitas įmonių vadovams. Teikiame apskaitos paslaugas mažoms, vidutinėms ir įvairaus pobūdžio įmonėms visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Mes dirbame su naujos kartos buhalterine programa B1.lt —  tai didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje, kuri leidžia ne tik mums lengvai ir paprastai vesti klientų buhalterinę apskaitą, bet ir mūsų klientams prieiti prie aktualios informacijos ir sekti rezultatus jiems patogiu metu.  Tačiau jei klientai jau turi ir naudoja savo apskaitos programą - mums tai ne problema - prisijungsime ir dirbsime Jūsų programa. Patirties turime dirbant su daugiau nei 10 apskaitos programų. 


Patikime, kad sukaupta patirtis, žinios ir tai, kaip mes dirbame su savo klientais, leis džiaugtis mūsų bendradarbiavimu. Ir čia keletas priežasčių, kodėl verta rinktis mus:

  • Jums nereikia mokėti mokesčių, kuriuos turėtumėt mokėti kuriant atskirą finansininko darbo vietą.
  • Mes visada giliname savo žinias ir dalyvaujame mokymuose, kad išlaikytume aukščiausią kvalifikaciją, už kuriuos Jums mokėti nereikės, bet visada gausite kompetetingą pagalbą.
  • Jūsų apskaita bus tvarkoma ne vieno darbuotojo, o profesionalios komandos, kuri susidūrus su tam tikromis problemomis kartu ją išspręs.
  • Jums nereikės įsigyti brangios apskaitos programos ar turėti kitų brangių kanceliarinių išlaidų.

Mūsų tikslas - augti kartu su Jumis! Tad kviečiame bendradarbiauti ir siekti tikslo kartu!

 .